تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا یکی از اصلی‌ترین بخش های هر کسب و کار است و باید وقت زیادی بر روی آن گذاشت. تولید محتوا به معنای برقراری ارتباط با مخاطبین است و همین محتوا است که باعث می‌شود مخاطب بخواهد شما را انتخاب کند یا نه. لازم است بدانید که محتوا به ۴ دسته اصلی تقسیم می‌شود.

متن

محتواهای متنی امروزه بیشتر به شکل مقاله در وبلاگ‌ها و کپشن در شبکه های اجتماعی درآمده‌اند. در اینجا هدف ما برقراری ارتباط موثر با مخاطب است. ما کاری میکنیم که مخاطب به برند و کسب و کار شما علاقه‌مند شود و شما را دنبال کند.

صوت

امروزه تولید محتوای صوتی به شکل پادکست‌ها یا همان رادیوهای اینترنتی درآمده‌اند. در این بخش ما به تولید بهترین پادکست‌ها برای کسب و کار شما مشغول می‌شویم. اپادکست‌هایی که در سئوچین ساخته می‌شوند در فرمت‌های تصویری نیز خواهند بود تا  شما بتوانید ععلاوه بر پلتفرم‌هایی مانند کست‌باکس و ساندکلاد، به انتشار آن‌ها در اینستاگرام، یوتیوب، آپارات و … بپردازید.

تصویر

عکاسان زبده و صاحب سبک ما در کارخانه تولید محتوا سئوچین با استفاده از هنر خود به ثبت تصاویر مشغول می‌شوند. حالا این عکاسی می‌تواند صنعتی باشد یا نه، با هر موضوعی که در ذهن شماست.

ویدیو

ویدیوها یکی از جذاب‌ترین انواع محتوا هستند. طبق گزارشات افراد دیجیتال مارکتر، معمولا از بین انواع محتوا، افراد بیشتر به دنبال محتوای ویدیویی هستند. در اینجا با ساخت محتوای ویدیویی به تعریف داستان کسب و کار و برند خود بپردازید.

بعد از معرفی انواع محتوا باید بدانید، محتوایی که ساخته می‌شود باید از فاکتورهای مهمی پیروی کند. یکی از مهم‌ترین این فاکتورها رعایت سئوی محتوا است. با رعایت سئو محتوا موتورهای جستجو تشخیص خواهند داد که محتوای شما مناسب است و آن را در معرض دید مخاطب قرار خواهند داد. یکی دیگر از این فاکتورها رعایت اصول آن محتواست. مانند رعایت استاندارد نگارشی در متن، داشتن کادر مناسب در ویدیو و عکس، کیفیت صدا در پادکست و … . در سئوچین همه این استانداردها با ریزبینانه‌ترین شکل خود مورد بررسی واقع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *