دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال درواقع به کارهایی اطلاق می‌شود که شما برای فروش، تبیلغ، نظرسنجی و … خدمت یا محصول خود انجام می‌دهید. فعالیت‌های مربوط به دیجیتال مارکتینگ فراتر از حد تصور است. در بخش زیر به معرفی و توضیح بخش‌های مختلف خدمات دیجیتال مارکتینگ کارخانه تولید محتوا سئوچین می‌پردازیم.

سئو (SEO)

سئو در واقع کوتاه شده عبارت Search Engine Optimize بوده و به معنای بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. موتورهای جستجو، علاقه‌مند به نمایش محتواهای با کیفیت و خوب برای کاربران خود هستند. به همین دلیل فاکتورهایی را مشخص کرده‌اند تا سایت‌ها بر اساس عملکردشان رتبه‌های مختلفی را در صفحه نتایج کسب کنند. این فاکتورها در دو دسته سئوی محتوا و فنی قرار می‌گیرند. ما در سئوچین به انجام هر دو دسته از سئو مشغول هستیم. زیرا برای کسب رتبه خوب فقط یک سایت با ظاهری زیبا یا یک مقاله با کیفیت بالا کافی نیست. برای موفقیت، شما باید بهترین را از هر دسته داشته باشید.

بازاریابی محتوا

در دیجیتال مارکتینگ بحث جذب مخاطب بسیار مهم است. بازاریابی آنلاین مانند بازاریابی سنتی نیست که شما وقت زیادی برای معرفی محصول یا خدمت خود داشته باشید. در دیجیتال مارکتینگ این محتوای شما است که با مخاطب ارتباط برقرار می‌کند. در واقع اگر شما محتوای خوبی نداشته باشید، نمیوانید به فروش محصول خود امیدوار باشید. چرا که آن متن قرار نیست توسط مخاطبان و مشتریان خوانده شود. در این بخش ما بررسی محتوای شما میپردازیم. ما در سئوچین با برنامه‌ریزی‌های دقیق متخصصین دیجیتال مارکتینگ خود کاری می‌کنیم که محتوای شما در ابتدا توسط مخاطب دیده شود و کاری کند که مخاطب علاقه‌مند به خرید محصول یا خدمت شما شود.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

در دنیای امروز کمتر کسی را پیدا می‌کنید که در شبکه‌های اجتماعی حضور نداشته باشد. به بیان دیگر میتوان گفت که شبکه‌های اجتماعی یکی از قویترین کانال‌های توزیع امروز هستند که شما میتوانید از طریق آن به جذب مشتریان و مخاطبین بسیاری بپردازید. برای مثال میتوان گفت که یک اکانت در اینستاگرام مانند یک مغازه در بهترین و پر رفت و آمدترین قسمت شهر است که نیازی نیست برای داشتن آن حتی یک ریال پرداخت کنید. در کارخانه محتوا سئوچین ما کاری میکنیم که از این طریق شما مشتریان بیشتری جذب کرده و فروش بالایی داشته باشید.

تبلیغات دیجیتال

گاهی اوقات شما نیاز به رشدی سریعتر از حد استاندارد دارید. در این زمان است که شما نیاز به تبلیغات دارید. باید این را بدانید که امروزه سایت‌های بزرگ سیستم تبلیغات خاص خود را دارند. معروف‌ترین آن‌ها گوگل است. این موتور جستجو با استفاده از سیستم گوگل ادز خود به تبلیغ سایت و کسب و کار شما می‌پردازند. شبکه‌های اجتماعی نیز از روش پروموت کردن به این کار می‌پردازند. چندی پیش اینستاگرام در بین پست‌ها و استوری‌های خود شروع به نمایش تبلیغات کرد. شما با خیال راحت میتوانید تبلیغات دیجیتال خود را به ما بسپرید و از رشد مناسب کاربران خود مطمئن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *