طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک یکی از بخش‌های مهم و جذاب هر کسب و کار است. در این بخش طراحان و گرافیست‌های سئوچین در چند دسته‌بندی مشخص کار خود را انجام می‌دهند. لازم است بدانید که گرافیست‌های ما همواره دانش خود را در زمینه‌های رنگ‌ها، نشانی‌ها، رسم خطوط و … افزایش می‌دهند. به همین دلیل است که نمونه کارهای ما، دارای استاندارد بسیار بالایی هستند. و حالا دسته بندی‌ها

طراحی لوگو

لوگوی هر کسب و کار بیانگر شخصیت آن کسب و کار و درواقع وجه‌ی برند آن است. گاهی اوقات لوگوی شما می‌تواند باعث فراری دادن یک مشتری شود و گاهی اوقات می‌تواند باعث جذب اطمینان او شود. ما در اینجا برای طراحی لوگو کسب و کار شما مسیری طولانی را طی می‌کنیم. لوگوی ساخته شده باید بیانگر داستان برند شما باشد. باید کاری کند که مخاطب شما، ارتباطی خوب با آن برقرار کند. لوگوهای ساخته شده در سئوچین سه نوع است.

تایپوگرافی

سیمبل

ترکیب تایپوگرافی و سیمبل

طراحی قالب‌های شبکه‌های اجتماعی

فعالیت در شبکه‌های اجتماعی یکی از کارهای واجب در اداره یک کسب و کار است. همانطور که در بخش خدمات دیجیتال مارکتینگ به آن اشاره کردیم، در دنیای امروز کمتر کسی را پیدا می‌کنید که در شبکه‌های اجتماعی حضور نداشته باشد. به همین خاطر باید حواستان باشد که طراحی گرافیک شما در این فضا چگونه است. گرافیست‌های ما با رصد نمونه‌کارهای خارجی، به طراحی قالب‌هایی با استاندارد سطح جهانی مشغول هستند. با طراحی گرافیک سئوچین، قوی‌تر از همیشه در شبکه‌های اجتماعی ظاهر شوید.

طراحی UX/UI   

اگر در فکر طراحی یک سایت و یا یک اپلیکیشن هستید باید بدانید که اگر کاربران، هنگام استفاده با آن راحت نباشند، کار شما بیهوده است. به همین دلیل است که شما باید پیش از ساخت یک اپ به فکر طراحی رابط کاربری و تجربه آن باشید. ما در سئوچین به موضوعات روانشناسی کاربر اهمیت زیادی می‌دهیم. چرا که معتقدیم، کاربر باید از طراحی گرافیک ما خوشش بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *