درآمدزایی از تولید محتوا و راه‌های آن

درآمدزایی از تولید محتوا

یک موضوع دیگر راجع به تولید محتوا مبهم است. درآمد این شغل از کجاست؟ یعنی به قول دوستان این کار سودش کجاست؟ قراره داخل این مقاله به طور کامل راجع به درآمدزایی از تولید محتوا توضیح بدیم. پس با سئوچین همراه باشید.

کارخانه تولید محتوا چیست؟

کارخانه تولید محتوا چیست؟

اولین بار که تو یک کارخانه تولید محتوا مشغول به کار شدم کاملا گیج بودم. همش این سوال توی ذهنم بود که من دقیقا چیکار می‌کنم و این کارخونه چیکار می‌کنه. کارم رو درک می‌کنم ولی هنوز هم تو توضیح دادن این مفهوم تا حدودی لنگ می‌زنم. اما امروز در بلاگ سئوچین، یکبار برای همیشه به توضیح این مفهوم می‌پردازم. پس با من همراه باشید.

محتوا و تولید اصولی آن

محتوا و تولید اصولی آن

افراد زیادی روزانه به طور مستقیم و یا غیرمستقیم با تولید محتوا درگیر هستن. اما یک سوال اساسی وجود داره. آیا همه این افراد تولید محتوا را به طور درستی انجام می‌دن؟هدف ما اینه تا زمینه‌ای ایجاد کنیم که همه افراد اصولی و درست این کار رو انجام بدن. پس با بلاگ کارخانه تولید محتوا سئوچین برای آموزش اصول تولید محتوا همراه باشید.

تولید محتوا چیست و چرا باید آن را انجام دهیم؟!

تولید محتوا چیست؟ چرا باید تولید محتوا کنیم؟!

تولید محتوا یکی از مهم‌ترین بخش‌های موجود در هر کسب و کار هستش. اما متاسفانه بسیار ناملموسه و وقتی می‌گیم در حال تولید محتواییم معمولا در جواب می‌شنویم که یعنی چی؟ توی این مقاله هدفمون اینه به یه زبون ساده بگیم که این کار یعنی چی، چه اهمیتی تو کسب و کار داره و بقیه چیزهایی که نیازه اول راه بدونید. پس با بلاگ کارخانه تولید محتوا سئوچین همراه باشید.

تقویم محتوا خود را چگونه بنویسیم؟

چگونه تقویم محتوا خود را طراحی کنیم؟

اول از همه این رو بدونید که لازمه تقویم محتوایی داشته باشید. ولی پیچیده یا ساده بودن این تقویم تماما بستگی به برند شما داره. ما اول به سوال چرا باید این کار رو کرد پاسخ می‌دیم. بعد از اون نحوه نوشتن یک تقویم محتوایی کامل رو براتون می‌نویسیم. پس با کارخانه تولید محتوا سئوچین همراه باشید.